Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Ytterby IS
Lagindelning träningsmatcher - ROMEVI IP - sönd 28/6
2020-06-23 13:20

Hej!

Vänligen lämna av killen hos respektive lagledare på Romevi IP.
Telefonnummer till en ledare per grupp finner ni nedan om ni behöver får tag på oss. 

Nedan finner ni tider för samling för respektive lag!


INGEN PUBLIK/FÖRÄLDRAR FÅR NÄRVARA UNDER MATCHERNA!

Hämtning sker direkt efter avslutad sista match.
Speltid 3*10 min.

Kom ombytta och klara, Ytterby står endast för matchtröjan!

Hamburgare till dom som betalat i förskott eller skicka med något att äta samt att ni informerar er pojke att dom själva ansvarar för sina medhavda saker så dom inte kommer bort.

_______________________________________________

 

Lag YIS 1 samlas kl 10.15

-

YIS 1

10:45 Ruf 1

11:30 Kode 1

13:00 Ruf 2

-

Marcus Caldebäck (0709-922227)

Johan Alm (0709-650099)

-

Anton Andersson

Elias Magnusson

Evald Svenningstorp

Gustav Alm

Gustav Sjöström Falk

Nixon S Reis

Pontus Sjögren

Walter Caldebäck

---------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------

Lag YIS 2 samlas kl 10.15

-

Arrangör: Romelanda, Romevi IP

YIS 2

10:45 Ruf 2

12:15 Ruf 1

13:00 Kode 2

-

Johan Svenningstorp

Mikael Andersson

-

Alex Kilén

Anton Emanuelsson

Ebbe Eriksson

Eduardas Rutkauskas

Frank Anvell

Julian Fredriksson

Leo Axelsson

Sixten Westerfors

Victor Karlquist

 

 ---------------------------------------------------------------

  

Lag YIS 1 samlas kl 11.00

-

Arrangör: Romelanda, Romevi IP

YIS 3

11:30 Kode 2

12:15 Kode 1

13:45 Ruf 2

-

Mikael Magnusson (0723-194364)

-

Troy Andersson

Emilio Frealdsson

Hassan Rasol

Jack Kristensen

Milo Gormley

Otto Rees

Victor Hedenbergh

Viktor Karlsson




Nyhetsarkiv
YIS-dagen 2019-08-26 11:52
Träningstid v.17 - v.412019-04-10 10:53
Tränarna debuterar...2017-05-23 22:16
 
YIS information
HANDLA OCH STÖTTA OSS SAMTIDIGT
Information vid skada